• Polski
  • English
  • Deutsch
Kategorie
Nowości
Informacje
Zapłać bezpiecznie
przelewy24
Przechowalnia

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Statystyki
Produktów: 431
Kategorii: 70
Odwiedzin: 3798984
Szybki kontakt

freeideas@wp.pl
tel. 505 074 539
Facebook Messenger

Życzenia imieninowe

 Nadanie nowonarodzonemu dziecku imienia nie jest prostą sprawą. Musimy mieć świadomość, że nadane przez nas imię będzie mu towarzyszyć przez całe życie. Każdy z nas słyszy swoje imię i najróżniejsze jego zdrobnienia i przekształcenia niezliczoną ilość razy w ciągu całego życia. Dlatego też utarło się w naszej kulturze, że raz do roku świętujemy imieniny. Jest to zwyczaj katolicki związany z oddawaniem czci świętym, których imiona nosimy a zatem są naszymi patronami. Stąd najgłośniej świętowane są imieniny Pawła, Piotra czy Jana.
Popularne jest w dzisiejszych czasach przypisywanie osobom noszącym dane imię poszczególnych cech osobowościowych, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. W praktyce wiemy, że Marcin Marcinowi nierówny i nie da się sprowadzić charakterów ludzi do imion.

My postanowiliśmy podejść do tematu mniej poważnie a zarazem bardzo indywidualnie, tak powstał pomysł, żeby stworzyć serię kartek imieninowych z indywidualnymi dedykacjami dla solenizantów. Dlatego też przygotowaliśmy kilka przykładowych tekstów do najbardziej popularnych imion, które umieszczamy na kartkach imieninowych. Nie są one jednak ostateczne i mogą być zmodyfikowane w celu dopasowania do konkretnego solenizanta.

Przykładowe imiona:

Adam – imię  pochodzenia hebrajskiego. W języku hebrajskim adom oznacza kolor czerwony, przez co Adam często się rumieni. Od zarania dziejów był pierwszy i do dziś dąży do tego aby zawsze być pierwszym. Dlatego też życzymy Ci wytrwałości w dążeniu do swych celów i wsparcia Twojej Ewy na tej trudnej drodze życia…

Bartek – imię pochodzenia aramejskiego. Bartek zawsze czuje się odpowiedzialny za innych, chętnie dąży z pomocą w rozwiązaniu zbyt trudnych dla innych spraw. Ma niezliczone pokłady energii, którą nie zawsze wykorzystuje na odpowiedzialne zadania. Życzymy Ci  aby nigdy nie zabrakło Ci tej energii zarówno na szaleństwa jak i na budowanie swojej przyszłości.

Cezary – łac., ten, który rozkazuje, panuje, włada…  Jest ambitny i szybko osiąga sukcesy. Życzymy Ci Czarku abyś chociaż w domu miał odpowiednią władzę i żeby nie uderzyła Ci ona do głowy, abyś był władcą pomysłowym i litościwym… i pełnym miłości!

Damian – z greckiego, oznacza uzdrowiciela. Jest inteligentny, zrównoważony i obdarzony wspaniałym poczuciem humoru. W skrócie uzdrawia śmiechem. Życzymy Ci aby uśmiech jak najczęściej gościł na Twej twarzy ku radości Twoich towarzyszy!

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.